Wydanie nr 6

2017-11-09
Dział: Moje sprawy
Dział:

Moje sprawy

O czym marzy nastolatek?

Kamila specjalnie dla Wirtualnej Redakcji zajęła się tematem marzeń nastolatków.

 

 

Chciałabym mieć psa. Moja mama się jednak nie zgadza, bo razem z moją siostrą mamy już dwa koty i kolejny zwierzak to już według niej – lekka przesada.

Marta, 11 lat

Moim marzeniem jest poznać aktorów grających w „Gwiezdnych Wojnach”. Jest to mój ulubiony film i chciałabym porozmawiać z postaciami i zapytać ich o to, czego nie można się dowiedzieć czytając sagę.

Klaudia, 11 lat

Robić coś kreatywnego! Między innymi tworzyć własną muzykę, rysować… Często rysuję i bardzo to lubię, a inni uważają, że mam do tego talent.

Monika, 12 lat

Zostać tancerką i mieć w domu świnkę morską. Chodzę na dodatkowe zajęcia z tańca i bardzo mi się to podoba.

Zosia, 12 lat

Chcę wygrać główna nagrodę w totolotka i zbudować sobie za te pieniądze duży dom z basenem. Mieszkam w bloku, a w domu jest lepiej.

Zuza, 12 lat

Mieć wehikuł czasu, który mógłby przenosić mnie tylko w przeszłość. Interesuję się historią i jakbym mógł zobaczyć niektóre wydarzenia, to byłoby mi łatwiej je zrozumieć. Najchętniej przeniósłbym się do Warszawy z czasów dwudziestolecia międzywojennego.

Maciek, 12 lat

Chciałabym latać, ale nie samolotem lub balonem tylko – sama. Jest to kompletnie nierealne marzenie do spełnienia, ale gdyby tak się dało, mogłabym szybciej się przemieszczać.

Aga, 9 lat

Chcę wygrać olimpiadę strzelecką. Nie wiem, czy mi się to uda, bo często nie chce mi się chodzić na treningi.

Kuba, 12 lat

Chciałabym wydać własną książkę. Bardzo lubię czytać i pisać i bardzo bym się ucieszyła, gdyby kilka rozdziałów zamieniło się w książkę.

Emilka, 11 lat

 

A wy o czym marzycie?

 

KAMILA MISTEREK

 

Co sądzisz o tym artykule?